İçeriğe geç

HAKKIMIZDA

SH Lojistik olarak 20 yılı aşkın süredir zamanını bekleyen her şeye gözümüz gibi bakıyoruz.
Açık ve kapalı toplam 150.000 m2 alanımız ile lojistik sorumluluğunu en iyi şekilde üstleniyoruz.
Yaklaşık 4 milyon ton işlem hacmiyle birlikte "depolama, nakliye, envanter" hizmetin en kalitelisini sunmak için sizlere hizmet veriyoruz.
Firmamızda kuru yük gemilerinde tahliye, yükleme ara nakliye, depo/ antrepo işletmeciliği şehirler arası nakliyenin yanısıra vagon yükleme, konteyner yükleme/boşaltma ve taşımacılığı, gibi işlemler yapıyoruz.
Depolarımızdan gemilere direkt sevkiyat veya karayolları üzerinden nakliyat gerçekleştiriyoruz. Ulaştırma Bakanlığından alınan K-1, TIO, H-1 yetki belgemiz ve ISO 9001 uygunluk belgemizle size daha iyi hizmet verebilmek için kendimizi sürekli güncelliyoruz. Samsun, İzmir Alsancak ve Aliağa, Hatay, İskenderun, Mersin başta olmak üzere bir çok limanda hizmet veriyoruz.
Limanlarımızda ve buralarda bulunan depolarımızda çalışan tüm personelimiz lojistik işinde eğitim almış ve bu işi büyük bir uzmanlıkla yaptıklarını kanıtlamış kişilerdir.
SH Lojistik olarak ilk günden beri, lojistik alanında ilk sırada yer almak ve sunduğu hizmeti en kaliteli hale getirmek için çalışıyoruz.
İnsana yatırım yapıyor, Ailemizin ve ülkemizin kalkınmasına katkı sağlıyoruz.

Yılların tecrübeye dönüştüğü adres

VİZYONUMUZ

20 yılı aşkın süredir yaptığımız gibi depolama ve lojistik alanında en kaliteli hizmeti vermeyi, müşterilerinin güvendiği lojistik firması olarak hizmet vermeye devam etmeyi hedefliyoruz. Bu hedefimiz doğrultusunda çalışıyor, müşterilerimizden gelen istek ve talepler ile her geçen gün hedefimize daha da yaklaşıyoruz.

MİSYONUMUZ

Kurumsal firmalara lojistik ve depolama desteği sağlıyor, kara ve deniz taşımacılığı ile ihtiyacınız olan lojistik hizmetini sizlere sunuyoruz. Bu hizmeti sektöründe öncü firmalara sunarak kendi sektörümüzde öncü olmaya ve öyle kalmaya devam etmek istiyoruz.

SAMSUN OFİS
(0362) 266 59 88
Kutlukent Kerimbey Mah.
Mavisu Sk. No:2 Tekkeköy / Samsun

MERSİN OFİS
+90 (0324)237 69 90
237 69 43
FAX: (0324)237 69 63
Palmiye Mah. A. Menderes Blv. Kökçam
Apt .No:30 K:1 D:3 Yenişehir / Mersin

İZMİR OFİS
(0232)461 74 39
Adalet Mah. 2132/5 Sk. Manas Blv.
NO:83 Bayraklı / İzmir

© PR DİJİTAL